Menu

Partnerzy

Facebook

brodziki prostokątne

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Brodzik prostokątny 100x80 Koło Pacyfik XBP0718 Brodzik prostokątny 100x80 Koło Pacyfik XBP0718
Cena: 570,00 zł
szt.
Wybierając brodzik prostokątny zyskujesz komforotwe stanowisko prysznicowe, zwłaszcza

brodzik prostokątny 120x80

lub większy zapewni ci luksusowe i wygodne warunki do prysznicowych kąpieli. Obecnie na rynku mamy prawdziwą dżunglę rozmiarów i wzorów od superpłaskich brodzików z nowoczesnymi przetłoczeniami rantów i antypośligowym dnem, wyposażonych w kosmicznie wyglądające pokrywy syfonów lub z wbudowanymi odpływami liniowymi, np. Ronal Ila brodzik prosokątny, do tradycyjnych brdzików prostokątnych o klasycznych wymiarach i kształtach np.

brodzik prostokątny 80x100

Sanplast i jego mniejsi i więksi bracia. Pamiętaj jednak, że

brodzik prostokątny

to także spory ubytek przestrzeni, zwłaszcza w małych pomieszczeniach, jeśli jednak jesteś przygotowany na to rozwiązanie zyskasz komfort dużo większy niż w przypadku np. brodzika półokrągłego. Na kaczucha.pl polecamy brodziki akrylowe oraz brodziki konglomeratowe, te pierwsze ze względu na przystępną cenę oraz długowieczność i łatwość w utrzymaniu w czystości. Brodziki z syntetycznego marmuru zwłaszcza Ronal Marblemate, Riho Kolping i Sanplast Space Mineral polecamy ze względu na szlachetność materiału oraz przyjemne wrażenie pod stopami w czasie kąpieli czyli jednym słowem ze względu na luksus, który dostarczają. Przejrzyj także nasze kabiny prostokątne. W każdej chwili zespół ekspertów kaczucha.pl jest gotowy pomóc ci podjąć właściwy wybór, uwzględniający Twoje warunki. Kaczucha.pl łaznienki z gwarancją zadowolenia.

W naszej ofercie znajdziesz: wyposażenie łazienek, kabina prysznicowa, akcesoria łazienkowe, grzejnik łazienkowy, odpływ liniowy, drzwi prysznicowe, wanna z hydromasażem, stelaż podtynkowy, szafka z umywalką, brodzik prysznicowy, umywalka podwójna, wanna riho, meble łazienkowe Szczecin, syfon wannowy, syfon umywalkowy, siedzisko prysznicowe, zestaw prysznicowy podtynkowy, kabina na wymiar, armatura Szczecin, umywalka na wymiar, geberit Szczecin, wyposażenie łazienki Szczecin, odpływ liniowy na wymiar

Sklep internetowy Shoper.pl