Menu

Partnerzy

Facebook

kabiny dla niepełnosprawnych

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena
Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych przystosowana do wózka inwalidzkiego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących specjalnych rozwiązań ze względu na ograniczenia ruchowe. Kaczucha.pl proponuje praktyczne i niezawodne kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych, które dadzą Tobie i Twoim bliskim bezcenne poczucie swobody i wolności podczas wykonywania podstawowych, codziennych łazienkowych czynności. Wejście narożne, drzwi prysznicowe oraz pełna

kabina dla inwalidy.

Niezależnie otwierane połacie drzwi w dowolnych aranżacjach, rozdzielana na środku wysokości, poruszające się niezależnie, kabina bezprogowa. Dodatkowo producenci zadbali o ilość i jakość uchwytów oraz wsporników. Kabiny w specjalnej konstrukcji z obniżonym progiem lub bez progu drzwiowego co znacznie ułatwia wjazd pod prysznic wózkiem inwalidzkim.
Ciekawym dopełnieniem kabiny prysznicowej dla niepełnosprawnych jest bateria termostatyczna, lub zestaw natryskowy albo deszczownica, przyspieszająca oraz ułatwiająca regulację temperatury lecącej wody. Rozwiązania dla niepełnosprawnych to jednak nie tylko funkcjonalność i wygoda, to także lekka i stylowa konstrukcja oraz nowoczesny design. Duża ilość dostępnych rozwiązań, wieloletnie doświadczenie w produkcji, wyjątkowa funkcjonalność, refundacja z PFRON. Kaczucha.pl swoboda z gwarancją jakości.

Sklep internetowy Shoper.pl